261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Skimmer Olympic Premium

Skimmer Olympic Premium

Skimmer Olympic Premium určený pro bazény Orlando

Datum: 27.9.2019 09:15 Odpovědi: 22

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Libor Pustějovský Datum:28.5.2023 20:12

Skimmer

Dobrý den, prosím můžu použít váš skimmer Olympic Premium na bazén od Mountfieldu Azuro?? Děkuji pěkně za odpověď
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.5.2023 10:18

Re: Skimmer

Dobrý den, ano můžete. Bazény mají stejné otvory.

Autor:Jiří Datum:21.5.2023 21:22

Síto skimeru

Dobrý den,
po vypnutí čerpadla filtrace se někdy zvedne sítko v skimeru a při dalším zapnutí zablokuje přepážku, která pouští vodu do skimeru. Mohu se zeptat, zde je to nějak řešitelný? Konkurence má zajištění pootočením.... Děkuji moc!
Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.5.2023 16:10

Re: Síto skimeru

Dobrý den, stávat by se to nemělo. Ale pokud se to stane, tak stačí zatížit sítko menším kamenem.

Autor:Radek Staňo Datum:20.5.2023 17:50

Montáž k bazenu orlando

Dobrý den, máme od Vás bazen Orlando premium 4,60x1,22 z roku 2019 a chtěl jsem se zeptat, jaký skimmer použít, jestli tento premium nebo skimmer orlando. Děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:22.5.2023 08:56

Re: Montáž k bazenu orlando

Dobrý den, pro bazény Orlando jdou použít oba skimmery - jak Olympic, tak Olympic Premium.

Autor:Jan Hořelica Datum:9.8.2022 17:53

Skimer na folkový bazen

Lze namontovat i na bazény Florida ?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.8.2022 08:56

Re: Skimer na folkový bazen

Dobrý den, tento skimmer není určen na bazény Florida, ale pouze na bazény Orlando.

Autor:Roman Datum:8.5.2022 22:09

Rozdily v navodu Olympic vs Olympic premium

Dobry den, po montazi mi zbyly dva srouby s oblou hlavou. Kdyz se podivam do navodu pro klasicky skimmer Olympic, je tam krok "c) Před započetím samotné instalace je nutné, aby bylo těleso sběrače ke stěně bazénu již částečně přišroubováno. Z vnější strany bazénu k vyznačeným otvorům přiložte jedno těsnění a těleso sběrače. Polohu zajistěte párem kratších šroubů v prostředních otvorech na stranách sběrače." plus instalacni obrazek. V navodu pro variantu premium obrazek i vyse uvedeny krok chybi - mozna kvuli pouziti jednoho kusu tesneni s mezerou pro plech misto dvou samostatnych kusu zminenych u klasicke varianty. Muzete mi prosim poradit kam ty dva srouby patri? Diky

Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.5.2022 15:14

Re: Rozdily v navodu Olympic vs Olympic premium

Dobrý den, zasílám vyjádření našich techniků:


Je možné, že máte v balení nějaké šrouby navíc – sami jsme našli v balení 4 šrouby s kulatou hlavou a 10 s plochou.
Šrouby s kulatou hlavou jsou na předběžné přichycení – mohou se zašroubovat do otvorů které nekorespondují s otvory ve vrchním rámečku (z boků prostřední díra a dole, či nahoře to je 2. a 4. díra).
Oba skimmery jsou téměř totožné.
Toto předběžné přichycení je pouze pomocné a není třeba, aby byly ve všech volných otvorech – ideálně naproti sobě, nebo křížem.

Ohledně chybějícího bodu v návodu, tak zde se již s předběžným uchycením pravděpodobně nepočítá, proto pomocné šrouby nejsou ani zaznamenány v seznamu materiálu, ale stále je vkládán univerzální sáček se šrouby pro montáž.

Autor:Tomáš Kraus Datum:3.3.2022 14:44

rozměry skimeru

Dobrý den. potřebuji ke staršímu bazénu vyměnit plachtu a skimer. Starší skimer měl rozměr 210x200 tak nevím jestli se vejdu do otvoru. Děkuji.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.3.2022 16:22

Re: rozměry skimeru

Dobrý den, vnitřní rozměry skimmeru jsou 14 x 13,7 cm.  Je kompatibilní se všemi bazény Orlando, které jsme prodávali v posledních několika letech.

Autor:Gráf Datum:15.7.2021 10:36

Skimer

Jaký typ skimeru pro bazén Bazén Florida Premium Grey 4,88x1,22 m s pískovou děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.7.2021 10:50

Re: Skimer

Dobrý den, pro daný bazén můžete použít tento skimmer: https://www.marimex.cz/skimmer-zavesny-univerzalni/


Autor:Tomas Datum:10.8.2020 07:51

Netesnost

Dobry den, orlando i skimmer jsem nainstaloval dle navodu, presto mi proteka spodkem ramecku skimmeru voda. Co s tim? Dekuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.8.2020 10:19

Re: Netesnost

Dobrý den, na utěsnění můžete použít např. sanitární silikon.

Autor:Jaroslav Zralý Datum:26.7.2020 20:16

Kryt kovani ramecku

Dobry den, nedavno jsem u vas kupoval bazen orlando a k nemu ruzne prislusenstvi vc. skimmeru, ale nemel jsem tam tu krytku kovani. To je ted nove a nebo je mozne ho dodatecne obdrzet? Dekuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.7.2020 09:31

Re: Kryt kovani ramecku

Dobrý den, skimmer Olympic i Olympic Premium mají v balení rámeček. Výhodou skimmeru Prémium je, že u vnějšího rámečku to kování není vidět.

Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení